Garnier Barva na vlasy Color Sensation The Vivids (Permanent Hair Color) 60 ml 7.21 Vibrant Lavender levně v akci - původní sleva 12%

Není aktuálně skladem | Doprava od 49CZK | Výrobce Garnier
79 Kč Nyní není v akci Do obchodu Vivantis
Produkt v akci Garnier Barva na vlasy Color Sensation The Vivids (Permanent Hair Color) 60 ml 7.21 Vibrant Lavender nyní koupíte na eshopu Vivantis za 79 Kč. Garnier Barva na vlasy Color Sensation The Vivids (Permanent Hair Color) 60 ml 7.21 Vibrant Lavender nyní není ve slevě. V eshopu Vivantis byl naposled zlevněn 02.04.2020.
Další výrobky v akci a výprodeji od výrobce či značky Garnier naleznete zde. Podívejte se také na další produkty ve slevě a výprodeji v akčním letáku Vivantis. Akční slevu na Garnier Barva na vlasy Color Sensation The Vivids (Permanent Hair Color) 60 ml 7.21 Vibrant Lavender můžete získat také v akčních letácích obchodu Alza.cz.
Nejlevněji produkt Garnier Barva na vlasy Color Sensation The Vivids (Permanent Hair Color) 60 ml 7.21 Vibrant Lavender nyní koupíte právě v obchodě Vivantis za 87Kč. Zkuste také bazarové, použité nebo rozbalené zboží Vivantis.

Porovnání cen a další nabídky Garnier Barva na vlasy Color Sensation The Vivids (Permanent Hair Color) 60 ml 7.21 Vibrant Lavender


O projektu

Porovnání akčních cen a nabídek z českých eshopů, slevy a akce ze všech eshopů na jednom místě.

Více informací

  • Special Offers Aggregator (EU)
  • Email:
  • Facebook: AkcniRaj.cz