Garnier Posilující šampon s aloe vera na jemné vlasy Fructis (Aloe Light Strengthening Shampoo) 250 ml levně v akci - původní sleva 13%

Není aktuálně skladem | Doprava od 49CZK | Výrobce Garnier
69 Kč Nyní není v akci Do obchodu Vivantis
Produkt v akci Garnier Posilující šampon s aloe vera na jemné vlasy Fructis (Aloe Light Strengthening Shampoo) 250 ml nyní koupíte na eshopu Vivantis za 69 Kč. Garnier Posilující šampon s aloe vera na jemné vlasy Fructis (Aloe Light Strengthening Shampoo) 250 ml nyní není ve slevě. V eshopu Vivantis byl naposled zlevněn 16.11.2020.
Další výrobky v akci a výprodeji od výrobce či značky Garnier naleznete zde. Podívejte se také na další produkty ve slevě a výprodeji v akčním letáku Vivantis. Akční slevu na Garnier Posilující šampon s aloe vera na jemné vlasy Fructis (Aloe Light Strengthening Shampoo) 250 ml můžete získat také v akčních letácích obchodu Alza.cz.
Nejvýhodněji produkt Garnier Posilující šampon s aloe vera na jemné vlasy Fructis (Aloe Light Strengthening Shampoo) 250 ml v aktuálních akcích koupíte levně v obchodě Alza.cz za 49Kč. Zkuste také bazarové, použité nebo rozbalené zboží Vivantis.

Porovnání cen a další nabídky Garnier Posilující šampon s aloe vera na jemné vlasy Fructis (Aloe Light Strengthening Shampoo) 250 ml


O projektu

Porovnání akčních cen a nabídek z českých eshopů, slevy a akce ze všech eshopů na jednom místě.

Více informací

  • Special Offers Aggregator (EU)
  • Email:
  • Facebook: AkcniRaj.cz